מה עושה האפליקציה?

האפליקציה מרכזת מגוון רחב של שירותים לרכב, בצורה ברורה ונוחה לשימוש.
באמצעות האפליקציה תוכלו להזמין שירותי רכב כגון החלפת גלגל בדרך ומצבר עד הבית, לתאם טיפול לרכב, לחפש ולנווט למוסכים ולצמיגיות רשת צ'ק אפ, לקבל הודעות חשובות בתחום הרכב ולדווח על מיקום הרכב על מנת שנציגינו יגיעו אליכם. אנחנו מציעים לכם להצטרף לאחד מחבילות השירות שלנו, ובאמצעות תשלום חודשי קבוע ליהנות משירות איכותי ויעיל לרכבכם.

בנוסף, כוללת האפליקציה אשף (Wizard) ייחודי, שנועד לשמש אתכם במקרה של תאונת דרכים קלה (ללא נפגעים), ומדריך אתכם בכל השלבים הנדרשים עד להגשת דו"ח לחברת הביטוח.

האם השימוש באפליקציה עולה לי כסף?

השימוש באפליקציה אינו עולה כסף, ומאפשר לכם ליהנות ללא תשלום משירותים כגון תיאום טיפול לרכב ואשף תאונת דרכים. בנוסף, האפליקציה מאפשרת הזמנת שירותים בתשלום, וזאת באחת משתי דרכים:
[1] רכישת חבילת שירות, בתשלום חודשי קבוע, מבין חבילות השירות המוצעות באפליקציה
[2] תשלום חד פעמי עבור שירות, כגון החלפת גלגל בדרך, מצבר עד הבית ועוד.

מי רשאי להשתמש באפליקציה?

כל תושב ישראל מגיל גיל 18, שבבעלותו רכב פרטי הרשום על שמו.
נכון להיום, החיבור הוא בין בעל הרכב לבין הרכב, כך שלא ניתן לרשום יותר מרכב אחד על שם הנהג ולא ניתן לרשום יותר מנהג אחד על רכב.

האם האפליקציה מאובטחת?

בוודאי.
כחלק מנורמות אבטחת מידע הקיימות בענף המובייל בארץ ובעולם, התשתית העומדת לרשותנו נותנת מענה במספר מעגלי אבטחה הכוללים פתרונות הצפנה, תוכנה וחומרה. אנו עושים את כל המאמצים הנדרשים כדי לשמור על הנתונים שלכם.

האם אתם עוקבים אחרי?

בהחלט לא!
אנחנו לא עוקבים אחרי המשתמשים שלנו.

נתונים על המיקום שלכם, איך ומתי אתם נוסעים אינם נאספים או נשמרים בשרתים שלנו. הקריאות אותן פותחים המשתמשים דרך האפליקציה כוללות את פרטי פותח הקריאה וזאת כדי שנוכל להיות בקשר. הקריאות כוללות את פרטי הרכב ואת מהות הבעיה או הבקשה, וזאת על מנת שהנציגים שלנו יוכלו לחזור אליכם במידת הצורך. רק במקרים בהם אנו נדרשים לשלוח אליכם שירותי דרך אנו אוספים את נתוני המיקום שלכם, וזאת על מנת לוודא שנגיע אליכם במהירות.